Alumni

Class XXXV - 2017
Alim D. Adatia
Jerry Wayne Autry II
Jennifer Battle
John William Boerstler
Tracy Burnett
Jason H. Casell
Geoffrey Castro
Madyson Chavez
Mark K. Coleman
Lara Cottingham
Josh Cummings
Zakiyah Davis
Diana Dean
Kevin Brice Doffing
Sandra Estrada
Wayne Fraleigh
TaKasha L. Francis
Cesar Giralt
Lakeisha Hamilton
Candace Buhrow Hernandez
Shawnell Holman
Kimberly James
Daniel Jones
Jacqueline Nicole Jones
Anson Matthew Klaber
James Joseph McConn III
Summer A. McElroy
Shawntell McWilliams
Kathryn McLaurin
Lereca Monik
Mason Mote
Swati Narayan
Tavarus Newsom
Jose Ocque
Megan E. Ortiz
Antonio Padua
Jeannine Porter
Yvonne Rivera
Tamira A. Samuel
Mercedes Sanchez
Anuradha Thiagarajan
Levent Tosun
Joe Douglas Webb
Vargo Williams

Class XXXIV - 2016
Bernardo Aldape III
Melissa Arredondo
Michael H. Bernick
Ted Bowen
Carla Brailey
Bryan Brown
Jeffrey Brown
JeNae Clark
April Day
Mario de la Garza
Erin Eriksen
Kenneth Franks
Nguyen "Tom" Griggs
John Guess IV
Chad Hartmann
Teneshia Hudspeth
Tracy Janda
Charlotte Jungen
Amir Mansouri
Judy Le
Januari Leo
Matthew Lindner
Meggin Lorino
Sandra Louvier
Nina Martin
Michelle Mbeo
Cassandra McGarvey
Shawntell McWilliams
Jeffrey Mechlem
Elizabeth Mondello
Sheroo Mukhtiar
Roberto Omar Pena
Farouk Plummer
Ritu Raju
Jonas Risen
Pranika Sinha
Elizabeth Stemac
Jevaughn Sterling
Nicole Streeter
Kate Tankersley
Kelley Taylor
Fernando Toro
Jovon Tyler
Indira Vishnampet
Kathleen Vossler
Michael Weeks
Tiffany Williams
Michael Wilson
Aimee Woodall

Class XXXIII - 2015
Brandon Baudin
Elizabeth Biar
Emily Bolon
Gloria Bounds
Chevazz Brown
Eric Cassidy
Audrey Chang
Madhuri Chilakapati
Marc Eichenbaum
Leniece Flowers
Benjamin Garry
Heather Guillen
Julie Hardin
Robert Hunton
Mark Ingram
Anika Jackson
Eartha Johnson
Ewart Jones, Jr.
Will Matthews
Beth McWilliams
Zachary Miller
David Morris
Arcy Munoz
Matthew Murphy
Philippe Nassif
Karen Naumann
Julie Norton
LaToshia Norwood
Arthur Ortiz
Carol Ostlind
Melanie Pang
Joy Partain
Stephanie Peterson
Edward Pollard
Jeff Reichman
Steve Reilley
Theresa Rodriguez
Sarah Schimmer
Sachin Shah
Mark Thiele
Alva Trevino
Latrice Tubbs
Phillip Yates

Class XXXII - 2014
Danielle Allen
Amber Baker
Andy Baker
Marcus Brewer
Kenneth Broughton
Michael Browning
Kalinda Campbell
John Canales Gorczynski
Diane Chamberlain
Audra Clark
Quincy Collins
Craig D'Agostini
James Donatto II
Carlos Duarte
Cheya Dunlap
Marie Goradia
Joel Goza
Ashlea Graves
Kristi Grizzle
Wendy Heger
Jason Huebinger
Chonya Johnson
Bridgett Johnson
Tracey Kearny
Royce Kennedy
Michele LaRocco
Michael Larson
Amy Leonard
Keland Lewis
Kristen Lindley
Judy Liu
Rose Lowe
Tanya Makany-Rivera
Carl McGowan
Jason McLemore
Laura Menges
Lindsay Munoz
Kevin Murphy
Mary Murray
Jerry Peruchini
Tina Peterman
David Peterson
Jeffrey Powell
Toya Ramirez
Randy Reyes
Tiko Reynolds-Hausman
Renee Rhoten Morris
Maria Rios
Kelley Rodriguez
Ravi Sandill
Fernando Small
Bobbie Stratton
Stephanie Weaver

Class XXXI - 2013
Tracey Anderson
Niiobli Armah IV
Brooks Ballard
John Barnes
Andrew Brennan
Kelly Brown
Victoria Bryant
Keisha Bundage
William Carter
Andrew Cobos
Clara Cooper
Camilo Daza
Julie Deeter
Michael Dominguez
Rachel Dvoretsky
Charles Eastland
Amanda Edwards
Allison Esenkova
Michael Ferrier
Maya Ford
Angela Freeman
John Gorman III
Marilyn Griffin
Tory Gunsolley
Kevin Hattery
Dana Heatherton
Francine Huckaby
Carla Kneipp
Tonia Labbe
David LePori
Ryan Lindsay
Diane Maben
Kendrick McCleskey
Jason Montanez
Scott Otto
Roxanne Paiva
Angela O'Brien
George Paz
Crystal Perkins
Connie Rankin
Susan Repka
Janet Robertson
Courtney Rose
Jason Sanders
Courtenay Siegfried
Sabrina Singh
Angela Stoddard
Angela Sturm-O'Brien
Nobuaki Mark Takayama
Tiffany Thomas
Lisa Thompson
Pamela Vasquez
Shane Wibel

Class XXX - 2012
Wanda Adams
Errol Allen II
Laura Alvarado
Daniel Arguijo
Sasha Begum
Thomas Benford
Jacob Bunch
Paul Cannings, Jr.
Debbie Cano
Hazel Cebrun
Veronica Chapa-Jones
Alejandro Colom
Nicholas Diaz
Scott Doyle
Yasmin Elkhatib
Eric Emerson
Heather Fischer
Randy Frazier
Adam Gilmore
Brian Goldstein
Christina Gorczynski
Dena Gray
Shawn Green
Mary Gunn
Arquella Hargrove
Walter Jackson
Christopher Johnsen
Andrea Jones
Dallas Jones
Karim Kafray
Tara Kelly
Ryan Leach
Deborah Markey
Blake Masters
Kimberly Milton
Branden Morris
Amanda Muilenburg
Dewayne Nichols
Mike Pardee
Shawn Parker
Tracey Prince
Carlos Quintero
Daniel Ramirez
Yuhok Raymaker
Francisco Rivero
Ryan Russel
Shavonnah Roberts Schreiber
Scott Silvas
Robin Susman
Garhett Wagers
Elijah Williams
Heidi Williams
Peyton Woodson Cooper

Class XXIX 2011
Manoj Adwaney
Yolander Albert
Sergey Alexandrov
Jonathan Amdur
Julie Anderson-Smith
Lara Baker
Subha Balasubramanian
Brian Benefiel
Brooke Bond
Lucy Bremond
Jeri Brooks
David Brown
Terry Bruner
Antoine Bryant
Lisa Chmiola Burns
Marina Coryat Mitchell
Melissa DeMontrond
Jamie Duong
Becky Edmondson
Scott Fields
Renee Griffin
Denise Hamilton
Carol Helliker
Reda Hicks
Lara Hollingsworth
Vanessa Johnson
Ritesh Kapadia
Marin Kelling
David Kim
Melissa King
Jorge Mancilla
Alex Martinez
Alan Matuszak
Vonda Mays
Edmond McGee
Chris McVey
Renee Raizen
Dave Rittenhouse
Eric Roland
Summer Rudd
Kristen Schlatre
Wendel Skolaski
Amber Slaughter
Keisha Smith Anderson
Tony Talamas
Nicole Thomas
Marty Thompson
Mini Timmaraju
John Tobin
David Unger
Karen Anne Vinson
Jennifer Waldner
Leslie Wang

Class XXVIII 2010
Reginald Adams
Berkely Arrants
Charles Barrios
Teena Bell
Tyrus Brailey
Kofi Burney
Kenya Burrell-VanWormer
Brian Cook
David Cordua
Debbie Figueras-Cano
Steve Greenley
Marie Guillot
Karen Hahn
Celeste Harris
Michael Harris
Marques Holmes
Mary Hyink
Vikas Jhingran
Mandy Kao
Bryce Kennard
Nathan Kim
Matt Kimbrough
Huan Le
Jonathan Lusk
Eva Martinez
Renae Nelson
Sarah Newson
Todd Nunnally
Ray Purser
Francisco Ramirez
Lisa Reyna
Roderick Rice
Kevin Richardson
Randy Sim
Tene Thomas
Doris Thompson
Evelyn Velasquez
Steven Wallace
Tammi Wallace
Manish Wani
Sherry Weesner
Emilee Whitehurst
Kirk Wiginton
Gordon Wingate
Iska Wire
Kailee Wong
Randall Wright

Class XXVII 2009
Peter Acquaro, Jr.
Donna Bahorich
Macy Bodenhamer
Jeffrey L. Boney
Tracy Bridge
Paul Brown
Michelle Carnahan
Spencer Chambers
Linda Civallero
Amanda Cloud
Angela Cox
James Cox
Brian Dickens
Tim Douglass
Tanya Easter
Robert Elliott
Randall Ellis
Sherry Fox
Scott Gehman, Ph.D
Jennifer Germer
Shelley Green
Marilyn Greer
Jessie Herrera
Carter Higley
Jacquelyn Jackson
Kelli King-Jackson
Shirley Kwan
Jack Legendre
Edwin Lloyd
Kent Loftin
Brent McCombs
Michele Merdink
Cher Murphy
Raj Naik
Carlos Obando
Robert Perkins
Daron Peschel
Diedra Porche
Rochelle Ricks
Lynda Sanders
Meca Walker
Ned Winters
Angela Young
Travis Younkin

Class XXVI 2008
Jagdip Ahluwalia
Glenn Baird
Aaron Ball
Raquel Bone
Karen Bowles
Heather Camfield
Rene Cantu
Marti Cherry
Mark Chretien
Sonia Corrales
Darin Darby
Jacqueline Davis-Gilmore
Michael Dokupil
Susan Fonteno
Lisa Foronda
Debra Gilbreath (Levy)
Tracy Gillin
Raquel Gomez
Laura Grainger
Timothy Jenney
Ellen Junious
Leah Kasparek
Debra Hymel Levy
Sandra Lynch
Lynn Duong Mauricio
Virginia McDavid
Ben Miller
Michael Moore
James Nelson
John Ortega
Scott Prochazka
Stephanie Ramirez
Shari Penner Riesenfeld
Cesar Rincon
David J. Roznowski, APR
Betin Bilir Santos
Melissa Simon
Alicia Smith
Carol Smith
William Traylor
Mia Vu
Liz Wilder
Aimee Wilson

Class XXV 2007
Lawrence Bell
Michelle Boldon
Arturo Chavez
Ken Cowan
Jeffrey Davis
Thomas Downing
Marla K. Durden
Douglas Elmore
Karl Fennessey
Jein Gadson
Veronica Garza
Patrick Giroir
Naomi J. Hardy
Sara W. Haynes
William Herrington
John R. Hodson
Tyene Houston
Geordie Hrdlicka
Travis Jaggers
Alicia Jansen
Daniel Johnson
Jennie Johnson
Suzette Jones
Mary Grace Landrum
Shannon Langrand
Kathleen Leonard, Ed.D.
Marc Levinson
Larry Lipton
Karen Marshall
Kate McConnico
Trazanna Moreno
Jennifer Murray
Mattie Provost
Jose G. Pulido
Sanjay Ramabhadran (Ram)
Alysia Robertson
Jody Rogers
Jason Ryan
Lisa Schwartz
Mark Schwartz
Donald Self
Carie-Anne Simmons
Courtney Smith
Susy Smith
Carla Thompson
Xavier Van Chau
Ed Wolff

Class XXIV 2006
Jordan Arriaga
Marcella Barboza
James Barnes
Joyce Beaugh
Lina Bell
Zachary Bell
Julie Bradford
Aabha Dave Brown
Heather Browne
F. Lee Butler
Jo A. Casady
John Coselli, Jr.
Joseph Crownover
Susanna Dokupil
Carol Ellinger Haddock
Cecil Fong
Jeannine French Benoit
Martha Pawley Grady
Maritza Guerrero
Marian Harper
Tara Hittelman
Maryana Iskander
Gretchen Jackson
Bethew Jennings
Wendy Johnson
Wilma Diefenbach Jones
Michael Joplin
Daniella Landers
Diane Lipton
Yolanda Lopez
David Mandell
Brea Mathis
Cheryl McDaniel (Westphal)
Thomas Morin
Susan Rogers Nelson
Sandy Poffinbarger
Lauren Price
Michaela Price
Susan Ramirez
Pam Rea
Cecile Reynolds
Coolidge Rhodes, Jr
Susan Sample
Christopher Sarrat
Jennifer Tektiridis
Amber Tierce

Class XXIII 2005
Emily Agis-Wahl
Lucretia K. Ahrens
Rafael Alvarez
John R. Boettiger, Jr.
Bob I. Borochoff
Yvonne Brown
Madeline Burillo
Joseph M. Cibor
Rev. Irving T. Cutter
Timothy R. Davison
Richard C. Elbein
Michael A. Firenza
Robb H. Fishman
David Flores
Laura Fortin
Dorothy Weston Gibbons
Edward Gonzalez
The Honorable Ronald C. Green
Ramesh Gunda
Jane Hammond
Ina M. Heffner
Michael Bryant Hicks
Lori Hood
William J. Jackson
Veronica F. Jacobs
Charlotte L. Lampe
Cynthia A. Liveris
Mark Lohmann
Karen K. Maston
Marcus P. May
Dianne McKinney
Susan Meek
Daniel R. Menendez
Matthew C. Mireles
Steven W. Murray
Amin M. Omar
Allison R. Ownby
Carolyn E. Phillips
Emily Reeves
R. Joseph Rodriguez
Janet L. Schafer
Douglas Shadle
Sylvia M. Spivey
Shari Stafford
Leo Vasquez
Mark D. Walker
Terence M. Welch
Vincent B. Wesley
Carla L. Wyatt
Andrea Bouchey Young
Steven Zager

Class XXII 2004
Alice Adam
Emily G. Allen
K. B. Battaglini
James Brett Binkley
Neil J. Carolan
Maria Elda Cisneros
Paula J. Cizik
Elizabeth P. Claude
Debbie A. Dalton
Lisa Dimond Vasquez, APR
John J. Donovan
David C. Finklea
Sarah E. Morin Geyer
Gail McGrail Glasser
Jody Hernandez
Keith T. Kenebrew
Desta Kimmel
Kathy Kokas
Ramon Manning
Linda A. Marvin
Janet S. Matthews
Patty S. Mayeux
Teresa Morales
Doanh Nguyen
George Y. Nino
Robert Painter
Charles M. Penland
Randy Penn
Joan L. Pitcher
Ava B. Plummer
Omar C. Reid
Peggy Rhoads
Edgardo Rivera
Monica F. Silver
Allison F. Stein
Scott Tobin
Tonya Pressley Toliver
Tracy Tyler  Waller
Teresa J. Waldrop
Michaelle Wormly
George M. Worthington
Katherine M. Yzaguirre

Class XXI 2003
Darcey A. Baron
Allison E. Bell
Carmen M. Carter
Brian Cogburn
George Edwards, Jr.
Rosibel Estopinal
Carlos Fernandez
Johnella V. Franklin
LaTasha J. Gary
Lea-Ann Gee
Lori Ginsburg
Sarah C. Glover
Andrea M. Gonzales
Stephen E. Graddy
Margo Williams Handy
Vernita B. Harris
Richard A. Hartley
Diane M. Hasell
Charles Herd
Kevin E. Hughes
Dwight D. Jackson
Suewan M. Johnson
Jenny C. Ko
Joseph-Mykal H. Le
Joan N. Maier
Carolyn A. Mayo
Pamela A. McKinley
Borris L. Miles
Toni Moore
Madan R. Naidu
Cynthia A. Pena Sarrat
Alisa M. Peppers
Zeke Perez
Ricky A. Raven
Jennifer Briscoe Rosser
Edward Ryland
Joel E. Salazar
Jennifer D. Sanders
Cathy C. Schaefer
Russell A. Smith
Vonn B. Tran
Maria Herlinda Trevino
Edward J. Vaughn
Sonya D. Ware
Nancy C. White
David M. Wood
Alvin Wright

Class XX 2002
Shannon Bishop
Janine Brunjes
Hector Cardenas
Judy D. Carnahan-Webb
Pat S. Charnveja
Alice Chen
Aimee M. Clark
William C. Cobb
Lillian Moore Davenport
Jennifer Walker Elrod
Elizabeth Ann English
Russ Frank
Alvin Wong Gee
Henry F. Gomez, MD
John Adam Gonzales
John Michael Gonzalez
MaryScott Hagle
India Chumney Hancock
Henry King
Todd Landry
Verlalia L. Lewis
Tami Elizabeth Mallett
Brandon Maxwell
Don K. McGilbra
Marguerite McKinney
Mariela Melero
Jo Monday
Sharon Yvette Neloms
Mari Dianne Okabayashi
Robert Ben Orkin
Martha Orozco
Daniel Gil Ownby
Charles Dan Reedstrom
Dr. Mary Ann Reynolds
Nicole Holmes Robinson
Jewel Elizabeth Smith
Jackie Carol St. Germain
William Scott Stafford
Diane H. Strong
Donna B. Sullivan
Thanh Svahn, CPA
Kim Szeto
Jeffrey Stuart Wallace
Amye E B Webster
Joe L. Williams
Stephanie Ardoin Withers
Gordon Zong

Class XIX 2001
Angelica Adams
Frank Antene
Rod Barnes
Jack Barnett
Mary Lee Stenson Baumgartner
Michael J. Branda
Cathy Broun
Dennis Brown
Renee Catacalos
Maria A. Coello
June Deadrick
Kimberly Fonteno
Leslie Gerber
Mark Goldberg
Lainie Gordon
Chuck Gremillion
Sean D. Hammerle, CFRE
Kerrick Henny
Richard A. Huebner
Philip Imoisi
Tammye Cole Jackson
David Killen
Shari Koziol
Leslie Landrey
Toni Lawrence
Nicki Lowenstein
Rosa Magana, CIC, LUTCF
Gilda McFail
Kathleen McQueary
Sylvia Medina
Joanne Mik
Jackie Miller
Chip Morris
Jana Mullins
Cheryl Murray
Vallerie Parrish-Porter
Jennifer Patrick
Paula Paust, MSW
Kay Peterson
Brian Rojas
Rhonda Sands
Andrew Strong
Douglas Sung
Patricia A. Thompson
Frazier Wilson
Russell Wong
Elizabeth York
Stephen Yu

Class XVIII 2000
Sofia Adrogue
Christopher Ashby
Leslie Garcia Ashby
John Axelrod
Joe Bontke
Alice H. Brink
Ronald Brounes
Jeffery V. Brown
Samra Bufkins, APR
Patti Whitmire Carlton
Liz Lara Carreno
Paul D. Charles
David A. Chaumette
Jacqueline Baly Chaumette
Joy Patricia Cocchiara
Vita P. Como
Jane Cummins
Randy Cypret
Susan Hult Edwards
Kathy Flanagan-Payton
Juanita Garner
Laura Gibson
Robert M. Goodside
L. Bradley Hancock
Caroline Baker Hurley
Julianne M. Jennings
Ethel J. Johnson
Wendeline Jongenburger
Karen King
Robert (Bob) Lawson
Linda F. Lykos
Ivy B. McLemore
Arturo G. Michel
MaryJane Mudd
Todd Neal
Marian Nimon
Deborah E. Nowinski
Kimberly A. Paisley
John Strake Parsley
Miriam Parsons
Catherine Fuller Pellegrino
Valerie Prater
Milton Schopper
Rhonda Scott Smith
Reverend Leslie Smith II
Joseph Soliz
Douglas H. Ustick
Mary Vitek
Roy Zermeno


Class XVII 1999
Maria Abarca
Clement Onan Abrams
Yong J. An
Mary E. Banks
Robert Brooks
Lucy Buencamino
Alice Collette
Adrian K. Collins
David Dadisman
Stephen Danowski
Eric K. Dargan
Barbara Woods Donovan
Tahita Quoin Doyle
Sidney Evans, II
Michael Garfield
Julianne Gorte
Jana Gunter
James Edward Hachen, Jr.
David C. Hatch
Tara Hunsucker
Robert Bruce Hurley
Kenneth Andre James
Michael Keough
Barbara T. Lewis
Shelia Marks
Patrice McKinney
Mabel C. Menefee
Rebecca Pistiner Mullins
Sharon Murphy
Gregory S. Perrin
Anthony Pizzitola
David O. Roberson
Michael Rubenstein
Jeffrey Shadwick
Linda Ann Shirkey
Robert Spencer, Jr.
Joseph Sykes, III
Teresa S. Terry
Rosina Thomas
Linda C. Toyota
Lucille Lombardi Travis
Cynthia M. Vasquez
Lorraine Denise Walls
Wendy Jean Wilkinson
Cary P. Yates

Class XVI 1998
Al Acosta
David Huntt Baker
Betsy Ballard
Ann Baumgartner
Chris Bell
Michelle A. Blaine
Sharon Brier
Eva Burford (Deceased)
Ann W. Cheng
Jean Eley
Lisa Emiliani
Maria V. Fillingame
Andy Fisk
Susan Garner
Judy Gerner-Biffle
Stephen P. Gubitz
Tanyel Harrison-Bennett
Renee L. Hicks-Felder
Vicki Lynn Jones
Sarah Joseph
Connie A. Kelley
Ken Lloyd
Melissa Lunkwitz
Christine A. Luthi
Jeff L. Marshall
Nancy Foster Martin
Drew K. Masterson
Alisa Sheri (Acheson) Max
Frank V. McCune
Gerald Merfish
Joe Michels
Tom Moore
Kathleen Murphy
Anne Patterson Nicholson
Olga Llamas Rodriguez
Susan Russell
Bobbie Salgado
Denise U. Scofield
Chris Talley
Leticia M. Turner
Kenneth D. Wells
Marguerite Williams
Michael F. Wong
Jed T. Young

Class XV 1997
Domingo Barrios
Vicki Birenbaum
Caren E. Blinka, JD
R. Kevin Brower
Carolyn M. Campbell
David B. Coe
Nydia Cortez
Andrew J. Cozby
Patricia A. Curran
Keryl Burgess Douglas
M. Karen Drake
Ida Wong Eng, CPA
Sheryl Anne Falk
Edwin C. Friedrichs
Olga Garza
Dashiel J. Geyen
Linda Gonzalez, P.C.
Terrence Grant
Rodney Green
Laura B. Herring
Amelia D. Higgins
Zachary R. Hodges
William H. Jaco, III
Judy Kajander
Alice Cheng Lee
J. Robin Lindley
Becky Lowicki
Joseph M. Lunsford
David B. Martin
Carol K. McCutcheon
Michael L. McEachern
David Millikan
Michael B. Mizwa
Cindy Moore
Lynne H. Nguyen
David A. Ortiz
Karen Patterson
Amy Gough Pierce
Bernadette Porter-Drayden
Rolando Romo
Sylvia Samano
Gordon Sorrells
Shelley M. Starr
Sheldon D. Stovall
Ajay Thomas
Gabriel M. Vasquez
D. Lynne Walters
Michael J. Wing
Carolyn S. Wright

Class XIV 1996
Alice L. Aanstoos
Jay Aiyer
Mike Ballases
Abbie Jones Brothers
George T. Buenik
Carol Burke
Wilka Cacho
Kathy Cash
Randall Czarlinsky
Verna M. Davis
Ann Earnest
Ana Eigler
Gwendolyn C. Fedrick
Marco P. Fernandez-Baca
Ricardo E. Garza
Denise Giuffrida
Marcy Goodman-Nussbaum
Helen N. Grace
Ria Griffin
Sabrina Guillory
Melanie Hightower
Chuck Johnson
Sheila Johnstone
Jeff T. Jow
Suzanne B. Kean
Bill Kroger
Tara W. Lewis
Sylvia Louie
Irene Martinez
Kara May Mings
Susan Mitchell
Jim Murphy
Harold D. Nance
Peter M. Oxman
Brett Perlman
Mike Peterson
Michele J. Sabino
Nancy Sims
Kimberly Slaughter
John E. Spalding
Cindy Sparkman
Most Rev. James Tamayo
Sylvia Teague
Dr. Paul A. Wagner
Valerie Marshall Williams
Judge Clarease Rankin (J.R.) Yates
Leonard A. Zwelling

Class XIII 1995
Marla Barnard
Nathaniel Berger
Genora K. Boykins
Jeffrey Bricker
Adrian L. Brown
Rogene Gee Calvert
Anne U. Clutterbuck
W. Seth Crone
Kathryn A. Elek
Laila Asmar Folk
Paul A. Graf
Keva Green
Valerie A. Green
Keith A. Guillory
Nancy A. Hawes
Elizabeth B. Hawkins
Carol Brinegar Hoey
A. Katherine Hubbard
Lorie D. Jackson
Jim Jard
Joseph (Keith) Labrie
Vicki L. LaRue
John D. Lewis
John Meredith
Roy W. Nichol
Alice B. Otchere
Ethna M. Piazza (formerly Sinisi)
Jacqueline W. Pope
Gilda Ramirez
Sue S. Reed
LaVerne Richards
Richard W. Riehl
Judson W. Robinson III
Keith L. Rudy
Randhir Sahni
Robin Toubin Stein
Andy Taylor
Lynda L. Transier
Allen Dale Watson
D. Brent Wells
Susannah L. Wong
Effie Worrell
Vanessa E. Wyche
Michael Yarbrough

Class XII 1994
Julio R. Aguilar
Joe B. Allen
Madeleine G. Appel
Maida M. Asofsky
Marcia E. Backus
Fran Berg
John R. Bowman
Cynthia Clay Briggs
Jo Carcedo
Brian Q. Carmichael
Alexander C. Chae
Richard Cole
Celna P. Conforti
William J. Cunningham
Cliff R. Edwards
Tyrrell Flawn
Diedra Booker Fontaine
Hilda A. Gentry
Wesley J. Grove
Joseph J. `Tad` Halbach, Jr.
Jeann T. Howse
Antoinette M. Jackson
Steven A. James
Lionel R. Jellins
Vicki G. Keiser
John W. Kelly, Jr.
Tom C. Kish
Adora Kutchin
David R. Martin
Patricia C. Mitchell
Annise D. Parker
Carol D. Porter
Arnold Ramirez
Laura F. Rothstein
Yolanda M. Santos
Kathryn S. Stream
Philip Patrick Sun
Patrick F. `Tim` Timmons, Jr.
Norah C. Walker
T. Deon Warner
DeLora Wilkinson
Tony G. Williams
Judith K. Winn
Anita L. Wright

Class XI 1993
Stephen J. Albert
Mark S. Berg
Laurie Bricker
Rosalie O. Brockman
Willie Brown
Katy Caldwell
Ervan N. Chew (Deceased)
Judy G. Chong
Caren Cook
Mark L. Curran
Walter Day
Sarah E. Freddie
Charles D. Henderson, Sr.
Deloise Holmes, Jr.
Anna Glen James
Janeen Judah
Richard Mark Kimberley
Sherry Lowry
Steven Lufburrow
Marvin Marcell
Thomas A. McDonald
Mary McIntire
Sherry M. Merfish
Kristine S. Moore
James G. Munisteri
Rosalia S. Nolan
Judith M. O'Connor
Kathleen T. Ownby
Dennis K. Peck
Nancy Pittman
Jeffrey W. Rasco, CMP
Pamela Redd
Linda O. Robinson
David Rubenstein
Elena L. Salsitz
Rosalia Samaniego
Mary Schweiger (Deceased)
Elizabeth Shea
Barbara Ellis Stanley
Amy Dunn Taylor
Diane Umstead
Karen D. Walker
Jack M. Webb
Rebecca White
Tom G. Wright

Class X 1992
Sheryl Diane Allen
Caryn Ayers
Sandra J. Block
Laura Bodenheimer
Martha E. Braniff
Modelle Brudner
Marty Campbell
Constance Casey
Janice Character
Althea Criner
Henry A. de La Garza
Jimmy L. Dotson
John C. Duffie
Paige P. Erickson
Elegy Leon Etter
Emile J. Farge
Gilbert Andrew Garcia
Lolita Guerrero
Shirley A. Johnson
Glory D. Jones
Jan Kish
Richard W. Liesse
Aloma Marquis
Daisy B. Graham Maura
Robert D. Miller
Bobby Joe Moon
Eddie Lee Orum, III
Collyn Peddie
Eydie Pengelly
Ernestine Pina-Sandoval
Kathryn L.E. Rabinow
Sallie S. Rawlings
Judy A. Reiner
Doris Rodriguez
Claudia B. Sangster
Josephine (Jo) Scalise
Brian P. Schultz
D. Richard Smith
Henderson J. Smith
Mark S. Snell
Stuart W. Stedman
Richard K. Thurman
Jesse J. Tyson
Rita P. Villanueva
Deborah Whisnand
George N. Wyche, Jr.

Class IX 1991
Michael L. Alexander
Donna Maria Blackshear-Reynolds
Bryant Boutwell
Cherri Carbonara
Margot Cater
Anne Culver
Charic Daniels
Pamela Joubert Davis
Corliss R. Denman
Charles L. Drayden
Rebecca L. Elliott
Roland Garcia
Thomas Gee
Timothy J. Haas
Andrew S. Hanen
Hopeton Hay
Susan Heuer
Scott Hochberg
James W. Hofmeister
Chris A. Hudson
Dennis Irvine
David A. Jones
Barbara Kazdan
Rebecca T. Kirkland
William E. Kuykendall
David Langworthy
Rebecca L. Linkous
Lon R. McLauchlin
Richard S. Morgan
Betty Jo Neely
H. Joe Nelson, III
Larry W. Nettles
Obie O'Brien
Nancy Owens
Gordon Quan
Richard M. Ramirez
Jeff E. Ross
Paula T. Saizan
Carol S. Shattuck
Jane R. Smith
Sherry Solomon
Dr. Jeffrey R. Starke
Morris Sylvester
Suzanne (Susie) Taylor
James J. Thompson
Larry W. Turner
Louise A. Villejo
Rodger J. Winn

Class VIII 1990
Al Barringer
Susan Bischoff
Michael Bisesi
Milton Dale Brown
Bill Calhoun
Dougal A. Cameron, IV
Rueben C. Casarez
Muffin Clark
Tina Colaco
Randy de La Garza
Gloria Delgado
Samuel A. Dodson
Maya Durnovo
Dale Ellis
John J. Fernades
Lupita Garza
L. David Godbey
Mary Gready
Anita R. Harris
Bonnie Crane Hellums
Chris Hershberger
Victor James, Jr.
Dwight E. Jefferson
Linda Kaeser, Ph.D
T. Mark Kelly
Thomas K. Langley
Virginia S. Lew
Carol A. Lewis
Clay Lilienstern
Richard Lindsay
Mark E. Lowes
Bruce Marquis
David Mendoza, Jr.
J. Thomas Mercer
Stephen S. Mims
Cathy Alleman Mincberg
Gilbert J. Moreno
Abraham Moreno, Jr.
Elizabeth Morrow
Virginia Moyer
Raymond Palacios
Alice Paul King
Jeffrey Pickett
Karen Post
James H. Pouns
W. Michael Schaffer
Waynel Sexton
Jean Story Shah
Tony M. Shelton
Valerie J. Sherlock
Lauri DeBrie Thanheiser
David A. Vogt
Helen Vollmer
Jo F. West
Anthony C. `Tony` Wheeler
David Williams

Class VII 1989
Barbara Allen
Kitty C. Allen
Paula S. Arnold
Bruce Bilger
Gary Michael Block
Minnette Boesel
Crawford B. Bunkley, III
Saundria Chase Gray
Billy M. Cooke
Douglas R. Crosson
Bob Earthman
Nancy Feagin
Rick Ferrell
Dennis Fowler
Anne Graubart
William D. Gutermuth
Cherry Hershberger
Richard L. Jennings
Jesse H. Jones II
Thomas Jones, Jr.
Elizabeth Minahan Judge
Tom Kennedy
Robert E. Lapin
P.J. Lionetti
Barry Mandel
Michael S. Marcotte
Hank Moore
Lenora E. Ohlenbusch
Richard Padilla
Fritzi G. Pikes
Jon Pollock
Carol J. Porter
Patricia Smith Prather
Janet Redeker
Sue Ellen Richardson
Ercelle C. Ridley
Roland Rodriguez
Randall A. Shields
Rebecca Davis Standridge
Bridgette E. Taylor
Larry R. Veselka
Robert Louis Westheimer
H. Bradley Whatley
Dawn Watford Youdan

Class VI 1988
Arnold R. Adamson
Darlene Janet Alexander
Mark L. Aschermann
David P. Bell
Joyce Boatright
Valerie J. Branch
Jane G. Brust
Walter Bryant
Robin Kay Cavanaugh
Gary M. Cerny
Allyson Priest Cook
Sharon A. Current
Esther Ava De Ipolyi
Willie Moore Dudley, Jr.
Elena V. Garcia
John G. Garza
Andres Santiago Gomez
Alberto R. Gonzales
Michael H. Holthouse
Diane Jackson
Jodie L. Jiles
Brian P. Johnson
James Larry Kendrick
Robert W. (Bob) Kendrick
Helen Kay Kreller
Clarence Tak-Chuen Kwan
King-Fu Ho Lai
Diann L. Lewter
Randy M. Lowrance
Betty Keith Mathis
Hugh Thomas McElroy
Mary A. Nurre
Sharon Michael Owens
Robert S. Parsley
Rogelio E. Pena
Randle Pollock
Sandy Reed
Phillip D. Robinson
Deborah Rose
Diane Burch Schoomaker
Barbara L. Seymour
Charles Szalkowski
Chaja Verveer
D. Gibson Walton

Class V 1987
Linda L. Addison
Susan S. Askanase
Robert E. Barker
Thomas F. Bellows
Cheryl A. Benton
James A. Boone
Pam H. Braunig
John S. Chase, Jr.
Brenda Cook Cialone
Cindy L. Clifford
Judith Comfort
Henry H. Cook, Jr.
Sue Davis
Mary Alice Escobedo
Gayle Fallon
Lillie Ferrell
Jim L. Flegle
Susan P. French
Hector J. Garcia
Karl C. Gebert
Garrett H. Graham
L. Marie Guillory
Kathryn R. Hamilton
Caroll Jordan Hatcher
Dr. Karen S. Haynes
Nancy Holland
Mark Kilkenny
Cynthia Putman King
Kay Lentz
Patricia N. Lewis
Wellington Y. Liu
Samuel Luna
Michael H. Managan
Kathleen R. McLaurin
Sonceria Messiah-Jiles
Tom S. Ramsey
Vesta Rea-Gaubert
Sandy Rivera
Frank B. Rynd
Billie R. Saiet
Douglas K. Shannon
Howard Turnley
Jim R. Weston
Sudy Zane

Class IV 1986
Gene Antill
Toni Beauchamp
Rudy Burnette
Jan Carson
Deborah Christie
Jorge Colorado
Victoria Corcoran
Bert (Max) Cottrell
Tim Crockett
Beverly Denver
Marcela E. Donadio
Melody G. Ellis
John Gardner
Charles M. Gibbs
Bob Higley
Patrice Yvonne Johnson
Ronald A. Kapche
Jeffrey L. King
Thomas G. Koby
Andy C. Lai
Norman F. Lewis
Robert N. Livermore
Mary Nell Jeffers Lovett
John Malone
Linda K. May
Jerry McCathern
Thomas M. Melo
Carrie Moffitt
Robert L. Navarro
Deborah A. Randolph
Russell S. Rau
Rhonda L. Belt Rhea
Anthony Ruiz
Vince Ryan
Luis L. Salinas
Rick Schneider
Paul F. Schoenfeld
Gary W. Stein
J.M. Trippon
Will Ullrich

Class III 1985
Kathy Johnson Berlinsky
Dick Bird
Robert H. Blades
Thomas B. Burke
Nora J. Cantu
Ellen Cohen
John W. Craddock, Jr.
Cynthia B. Fremaux
Mary B. Gibbs
Ray G. Helmer
David W. Hightower
Paul G. Horton
Walter L. Jones
Ollie L. Key
Robert L. Klein
Larry Kupstas
Paul H. Layne
Ronald Lepow
Elinor G. Luse
Leigh B. Meineke
Richard Parris
Steve Peacock
Greig Placette
Robin Reed
Patricia V. Roberts
Christian Schley
Margaret C. Skidmore
Karen Skinner
William J. Taylor, III
William Bubba Thomas
Katherine Tyra
Edward Victor Wedin
John D. White
Patricia A. Williams
Gerald E. Wilson
Beth Wolff
Martha J. Wong
Stacy Wulfe

Class II 1984
Constance K. Acosta
Peter Armato
Vicki Axelrod Barnhill
Weldon W. Barnhill, Jr.
Jeff Beauchamp
Leigh Flowers Bonner
Nana L. Booker
Theldon R. Branch III
Khoi T. Bui
K.D. Charalampous
Justina Chen
Stephen A. Claiborn
Larry H. Clark
Edward Cross, II
Orvis Davis
Patricia Davis
Martha Donaho
Sandy Babin Earthman
J. Ronald Farrell
Rep. Milton E. Fox
Margaret G. Gonzales
Joshua Hill
Helen W. Huey
Ann N. James
Glenn T. Johnson
Frank Z. Johnston
Carolyn Frost Keenan
J. Stephen King
Andrew Martin
Ellen B. Mitchell
Dr. Susan Snider Osterberg
Sarah Peterson
Joe S. Ratliff
Jan L. Redford
Bruce Robinson
Don Robinson
Richard Steven Seline
Ronald R. Shoup, Jr.
James J. Smith
Mary Martha Stinnett
William M. Thompson, Jr.
James A. Tramuto
Daler B. Wade
Patricia C. Williamson
John Ziegmann

Class I 1983
Julie Brook Alexander
John P. Bales
Jeffrey Betlewski
Michael W. Biggs
Jill A. Binder
Ivis G. Bird
Laree S. Bissonnet
Bob Boudreaux
Judith Broadhurst
Roberta F. Burroughs
Anthony Chase
Francis Cook
Robert G. Core
Dr. Carla Danbury
Catherine (Kit) Detering
Carl A. Detering, Jr.
Ralph E. Dittman
James J. Donatto
Clinton D. Dunn
Eric Graves
Warner Henson
Harry D. Holmes
Robert S. `Bob` Horton, MS
Edward C. Hutcheson, Jr.
The Hon. Sheila Jackson Lee
Dave McKinley Johnson
Barry J. Kaplan
Betty R. Lieber
Ann Manix
James L. Marshall
Susan Alley Mertz
Hugh A. Pirnie
Bobbie Nell Ross Walton
Mary Sankar
Charles R. Savino
Herbert E. Schulze, Jr.
Terry M. Stock
Yolanda N. Vara
Jose Villarreal
Gregg C. Waddill III

Founding Class- 1982
N. Wayne Bryant
Gene Hastings
June S. Holly, Ed.D.
Howard Holsenbeck
Joyce Carlen Jackson
Carl B. King
Stephen H. Knowlton
Charles T. Lansden
Warren Marquard, Jr.
Roger McKillip
William S. O'Donnell
Frank E. Petty, Sr.
John Reigle
Dr. Vernus C. Swisher
Eleanor Tinsley